12 barů

více než 400 druhů whisky

6 řízených ochutnávek

 

20.-21. 9. BRNO - Besední dům

"Je čas začít pít Whisky"

12 barů

připravených s výběrem více než 400 druhů whisky

6 řízených ochutnávek

připravených a vedených opravdovými whisky profesionály

našlapaný program

živá hudba a zajímavý doprovodný program

Po sedmi úspěšných ročnících Whisky Festivalu pořádaných vždy v dubnu v Malé Morávce, jsme se rozhodli přidat další čas a místo - září, Brno.

Jasně bude to jiné než v Jeseníkách alias "Moravských High-lands". Brno je město, město ve kterém žijeme, které máme rádi a které má v současnosti skvělou barovou scénu.

Pro festival jsme vybrali místo s magickou atmosférou v samotném středu města - Besední dům, základnu Brněnské Filharmonie.

 

BRNO - Besední dům (Filharmonie Brno)

280 m od Námestí svobody, 1 523 km od Edinburghu, 1 690 km od Islay ...

Pátek 20. září 2019 od 16:00 do 23:00

Sobota 21. září 2019 od 16:00 do 23:00

Na festivalu naleznete stánky vystavovatelů, WhiskyFestivalový bar, doutníky, občerstvení a tématické doplňky. O příjemnou festivalovou atmosféru se bude starat živá kapela, vystoupení dudáka a účast čestných hostů ze světa whisky.

 

vystavovatelé:

WhiskyFestival.cz / Fous Spirits / Rémy Cointreau / Brown-Forman / Rudolf Jelínek - Gold Cock / Dramroom / The WhiskyShop / Whiskey Bar, který neexistuje / STOCK / Pernod Ricard / UPB / Zázračná / TREBITSCH old town distillery / DIOS TRADING / Stanislaw Cigar / Saffron Catering / TIC BRNO
více informací >>

 

řízené ochutnávky:

Murray McDavid / GlenAllachie / WOOD INFLUENCE, NATURAL COLOUR by Pernod Ricard / Dekonstrukce Tullamore D.E.W XO Cask / Octomore řady 8
více informací >>

 

 

 

Rezervace vstupenek se připravuje

20.-21. 9. 2019
Whisky Festival BRNO
Besední dům

 

21. 9. zažijete v Brně Skotsko naplno

V pátek odpoledne start u panáka na Whisky Festivalu, v sobotu přes den zajít s rodinou a kamarády na MonteBú highland games na Kraví hoře a večer zpět do města na Whisky Festival. To je ideální "skotský víkend" v Brně!

Naši kamarádi ze spolku SKOTSKÝ PES pořádají na koupališti Kraví hora "highland games" - horaské hry s tradičními siláckými disciplínami, hudbou, tancem a zábavou pro celou rodinu.

více informací zde...